Tellimistingimused

 1. Üldtingimused

1.1. Käesolevad üldtingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse tellimuse (edaspidi Tellimus) alusel Griiny interneti poest aadressil www.bykaireavi.com (edaspidi E-pood) kaupa telliva isiku (edaspidi Klient) ning Griiny Group OÜ (edaspidi ka Griiny) vahel ning Lepingute sõlmimise protseduurile.

1.2. Griiny-l on õigus üldtingimusi ühepoolselt igal ajal muuta. Muudetud üldtingimused kehtivad üksnes nende Tellimuste ja Lepingute suhtes, mille puhul vastav Tellimus on esitatud pärast üldtingimuste muutmist.

 

2. Lepingu sõlmimise protseduur ja Lepingu jõustumine

2.1. Griiny ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Griiny Group OÜ arvelduskontole.

2.2. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, millel on link “Lisa ostukorvi”. Kaubad, mille juures puudub link “Lisa ostukorvi” on laost otsa lõppenud. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda.

2.3. Griiny-l on õigus E-poe vahendusel sõlmitud Lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu . Kui Griiny-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse kliendiga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

 

3. Maksmine

3.1. E-poes saab maksta valitud kauba eest järgnevate pankade pangalinkide kaudu: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, COOP pank, Citadele, Revolut. Samuti saab makset sooritada ka krediitkaardiga läbi Montonio VISA või MasterCardiga.

3.2. Pärast kauba lisamist “Ostukorvi” on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. NB! Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) väljuge panga lehelt vajutades nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Järgnevalt kuvatakse Teile ekraanil tellimuse kinnitus.

 

4. Saatmine

4.1. E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi ning väljastatakse meie laost hiljemalt 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse sooritamist. Juhul kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel või riigipühal, hakkab tellimuse täitmise tähtaeg jooksma esimesel tööpäeval peale kella 9.00. By Kaire Avi-st ostes on võimalik valida kolme erineva Toote kohaletoimetamise viisi vahel.

– Itella pakiautomaat

– Omniva pakiautomaat

– Omniva postkontor

4.2. Juhul kui klient ei lähe Tootele järgi sätestatud tähtaja jooksul, hüvitab Tellija korduva saatmisega seotud kulud

 

5.Privaatsus

5.1. By Kaire Avi e-poe kasutamisega annad nõusoleku Griinyle enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.

5.2. Griinyle teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuste osutamiseks ja Toodete pakkumiseks. Sa annad nõusoleku,kui oled märkinud linnukese vastavas aknas tellimuse esitamise lehel.

5.3. Sinu isikuandmed, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes vajalikus ulatuses.

5.4. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.

5.5. Isikuandmeid töötleb Griiny Group OÜ (Reg. nr 11043308) 

 

6. Tagastamine.

6.1. Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast Kaup tagastada ning saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu).

-Tagastamisele kuuluv Toode ei tohi olla kahjustunud.

Kui pärast kauba tagastamist Griiny poolt teostatud kauba seisukorra kontrolli tulemusena on selgunud, et tagastamiele kuulunud kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine. Müüja võib esitada sellekohase nõude hiljemalt ühe kuu jooksul arvestades tagastatud kauba saabumisest. Ostja on kohustatud kauba väärtuse hüvitama juhul kui kaup on Ostja poolt ümber töötatud, rikutud jms. juhtudel.

– Tagastamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke.

– Tagastamisele kuuluv Toode peab olema originaalpakendis ja koos hinnasiltidega.

6.2. Puudusega kauba puhul on tarbijal õigus esitada müüjale kaebus kolme kuu jooksul alates kauba üleandmise päevast. Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kolmekümne päeva jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti arve, mis tõendab, et kaup on ostetud By Kaire Avi  E-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamisest keelduda.

6.3  E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada e-mailile: info@bykaireavi.com

 

Kaebusesse märgi:

–       Enda nimi ja kontaktandmed

–       Kaebuse esitamise kuupäev

–       Toote puudus

–       Griinyle esitatav nõue

–       Lisada ostu sooritamist tõendav tellimuse nr.

 

 

7. Tingimuste muutmine.

7.1. Griinyl on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje bykaireavi.com kaudu

7.2  Griiny jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest:

– on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis ( näiteksToote maksumuseks on märgitud 0 EUR-i või 80.00 EUR-i maksev Toode on kogemata müügis 8.00 EUR-iga)

 

8. Muud tingimused.

8.1.  Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes juhinduvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8.2  Sinu ja Griiny vahel seoses By Kaire Avi-st toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Sul õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tartu Maakohtusse.