DISAINERIST

Ma soovin julgustada naisi olema julged ja ennastväärtustavad, toetades nende igaühe isemoodi olemist läbi klassikaliste ja uuenduslike aksessuaaride.

Keskendun oma loomingus klassikalisele joonele, mis on inspireeritud meestemoe klassikast ja seon loominguks naise enda väärtustamisega.

Selle tulemusel sünnivad aksessuaarid, kus on kombineeritud omavahel nii tekstiil kui nahk ning mis on ühteaegu klassikalised ja uuenduslikud – naiste disainlipsud, traksid ja vest-aksessuaarid, käekotid.

Lisaks disainile pean oluliseks kvaliteeti ja naturaalseid materjale. Minu looming keskmes on aeglane mood ning ma toetan pikaealist tarbimisviisi.

Kes on Kaire?

Naine, armastatud abikaasa, poja ema, nahadisainer, kirglik uute asjade loomise ja leiutamise vastu, väärtustab oma aega ja seob selle oma loominguga.

Mida sa oma töös kõige rohkem armastad?

Selles on nii palju rõõmu ja põnevaid väljakutseid.
Mulle meeldib töötada erinevate materjalidega ning neid omavahel kombineerida. Samuti meeldib mulle luua sidet kandja ja toote vahel, millega soovin toetada pikaealist tarbimisviisi, et vältida ületarbimist.

Mida sa soovitaksid oma klientidele?

Ärge kartke tähelepanu. Julge aksessuaar teeb naise meeldejäävaks. Sina määrad oma väärtuse läbi oma loo ehk, et julge eristuda! 
Soovin kõigile veel rohkem mängulusti ja avastamisrõõmu!